Victor Valdés, Daniel Alvés, Abidal, Xavi, Iniesta (Fábregas 39'), Mascherano, Keita (Puyol 67'), Busquets, Villa (Afellay 84'), Messi, Pedro   Abbiati, Nesta, Zambrotta, Abate, Thiago Silva, Van Bommel (Aquilani 78'), Seedorf, Nocerino, Boateng (Ambrosini 33'), Pato, Cassano (Emanuelson 62')
Kispad: José Pinto, Maxwell, Thiago Alcántara, Adriano   Kispad: Amelia, Bonera, Yepes, Antonini
1. félidő

1'
Elkezdődött a Bajnokok Ligája 2011–12-es szezonja, rögtön egy nagyszerű rangadóval. A további keddi meccsek: Chelsea–Leverkusen Genk–Valencia Olympiakosz–Marseille Dortmund–Arsenal Porto–Sahtar APOEL–Zenit Plzen–BATE
(0–1) Pato Gól
1'
Egészen hihetetlen, a 25. másodpercben vezet a Milan. Pato saját magát szöktette, kilépett a védők közül és 16 méterről Valdés mellett a kapuba lőtt. Nem ez a BL leggyorsabb gólja.

4'
Megint Pato, de most Daniel Alvésnek sikerült szerelni.

5'
A Barcelonáé a meccs első szöglete.

6'
Villa messzi lövése ment messze mellé.

6'
Egyelőre csak a Nou Campban esett gól.

9'
Daniel Alves rossz beadása is nagy gondot okozott Abbiatinak, aki viszont szépen tenyerelte mellé.

9'
Iniesta lőtt mellé.

12'
Nyom a Barca, de csak szögletig jutnak el.

12'
Villa került helyzetbe, de csak az oldalhálót találta el.

14'
A BL idei szezonjának második góéját a brazil Luiz Adriano szerezte, ezzel vezet a Sahtar Portóban.

15'
A Milan puskázott el egy szabadrúgást, Thiago Silva a sorfalba vágta.

16'
Pato dolgozott ki megint egy akciót, de passzából Boateng fölé vágta.
Van Bommel Sárga lap
18'

19'
Messi nagyszerű szabadrúgása a kapufáról pattant le.

24'
Nagyon masszívan védekezik a Milan, a Barca nem találja az ellenszert.

24'
Nesta mentett óriásit Messi elől.

27'
David Villa kapásból vágta rá, de fölé ment a labda.

28'
Messi kap szabadrúgást, 26 méterre a kaputól, nagyon jó helyről.
000 DV1039726

29'
Messi a sorfalba lőtte.

29'
A Porto Hulk góljával egyenlített a Sahtarral szemben, a többi meccsen nincs még gól.

30'
Messi lőtte rá megint, de Abbiati védett.

31'
Messi került ziccerbe, de Abbiati védett. A Milan gyakorlatilag a 25. másodperc óta védekezik, de vezet.
Boateng - Ambrosini csere
33'

34'
Iniesta szólózott, de Nesta megállította.
(1–1) Pedro Gól
35'
Eddig bírta a Milan. Messi lehetetlen helyzetből indult el, Abatét és Nestát is lefutotta, beadta, Pedro pedig az üres kapuba gurított.

36'
Egyből jött a Milan, Pato lőtt mellé. Elképesztő az iram, nagyszerű a meccs.
Iniesta - Fábregas csere
39'
Iniesta combja sérült meg.

41'
Egyelőre csak Portóban és Barcelonában van gól a BL keddi nyitónapján.

43'
Dortmundban is esett gól, Van Persie találatával vezet az Arsenal.

45'
Messit állíották meg hatalmas gólhelyzetben, lesen.

45'
Két perc a hosszabbítás.
000 DV1039745

45+1'
Csehországban Bakos góljával 1-0-ra vezet a Plzen a BATE Boriszovval szemben. Közben Daniel Alves lőtt másfél méterrel fölé.

45+2'
Xavi bombája ment alig mellé.
1. félidő (szünet)

A további hét meccs állása a szünetben: Chelsea–Leverkusen 0-0, Genk–Valencia 0-0, Olympiakosz–Marseille 0-0, Dortmund–Arsenal 0-1, Porto–Sahtar 1-1, APOEL–Zenit 0-0, Plzen–BATE 1-0.
2. félidő

46'
Egy barcelonai lessel kezdődik a második félidő.

47'
Megint Pato bolondított, de szerelték.

48'
Xavi messzi bombáját tolta mellé Abbiati.

49'
Megint Barca-szabdrúgás, a kapuval szemben 27 méterről.
(2–1) Villa Gól
50'
David Villa bombaerős lövése a jobb felsőben kötött ki. Óriási szabadrúgásgól volt.
Villa Sárga lap
52'

53'
Lucho González góljával vezet a Marseille Görögországban, a Porto pedig 0-1-ről fordított a Sahtarral szemben. A második portugál gólt a brazil Kléber szerezte.

55'
Messi szólózott, Nesta az utolsó pillanatban szerelte szögletre az argentint.

56'
Megint Nesta mentett és megint Messi elől.

59'
Most Messi lőtte el onnan, ahonnan előbb Villa gólt szerzett, de a szabadrúgás kipattant a sorfalról.

59'
Pedro is megpróbálta, ez is szöglet lett.

61'
A Milan percekig labdához sem tud érni.
Cassano - Emanuelson csere
62'

63'
A Zenit is megszerezte a vezetést Cipruson. Zirjanov volt eredményes, Huszti Szabolcs a kispadon ül. Az állások: Chelsea–Leverkusen 0-0, Genk–Valencia 0-0, Olympiakosz–Marseille 0-1, Dortmund–Arsenal 0-1, Porto–Sahtar 2-1, APOEL–Zenit 0-1, Plzen–BATE 1-0

66'
Vezet a Chelsea is, David Luiz talált a Leverkusen kapujába.
Keita - Puyol csere
67'

68'
Pedrót állították meg szabálytalanul, 23 méterről megint a Barca jöhet.

68'
Renan Bressan góljával egyenlített a BATE a cseh Plzen otthonában.

69'
Xavi lőtte fölé.
Daniel Alvés Sárga lap
70'

73'
Milan-szöglet, Nesta fejelte Valdés kezébe.

77'
Villa lövéést védte Abbiati.
Van Bommel - Aquilani csere
78'

78'
Manduca és Ailton góljaival két perc alatt fordított az APOEL az orosz Zenittel szemben, 2-1 ott is az állás.
Villa - Afellay csere
84'

86'
Messi lövése pattant le.

88'
Afellay lőtte rá, de elakadt a lövése.

90'
Pedro esett el a 16-oson belül, a brit Atkinson nem adott büntetőt.

90+1'
Három perc a hosszabbítás.

90+2'
A Chelsea végül 2-0-ra nyert, a Genk 0-0-t játszott a Valenciával, Köteles László és Tőzsér Dániel végig a pályán volt.
(2–2) Thiago Silva Gól
90+3'
Hihetetlen. A Milan gyakorlatilag kétszer lőtt kapura. Az első és az utolsó percben. Seedorf szögletét Thiago fejelte be.

90+4'
A Dortmund Perisic góljával a 88. percben egyenlített.
Puyol Sárga lap
90+4'

90+5'
A többi meccs végeredménye: Chelsea–Leverkusen 2-0, Genk–Valencia 0-0, Olympiakosz–Marseille 0-1, Dortmund–Arsenal 1-1, Porto–Sahtar 2-1, APOEL–Zenit 2-1, Plzen–BATE 1-1.