BL-negyeddöntő-visszavágók: Bayern-Basel 7-0, Inter-Marseille 2-1

rss Percről percre 2012. 03. 13.

Milito szó szerint beszenvedte: 1-0

Szöglet után lőtt Cambiasso 10-ről, Pazzini ötről, majd a védőkről a négy méterre helyezkedő Diego Militóhoz pattant a labda, aki úgy kaparta be, hogy még Mandanda kapus is bőven beleért. Hosszabbításra áll a meccs. Szűk 15 perc a végéig.

Bázeli csere

Shaqiri helyett Zoua a pályán.

Megvan a hetedik bajor gólt

Schweinsteiger passzával Robben lépett ki, a kapust is kicselezte és második gólját szerezte. Ha lepasszolja Gomez az ötödiket lőhette volna.

Robben le is jön

A gól után egyből cserélt a Bayern, Arjen Robvben helyett Anatolij Tyimoscsuk a pályán.

Gomez Heynckess rekordját állította be

Jupp Heynckess, aki a Bayern edzője, 1975. október 1-én egy BEK-meccsen lőtt négy gólt, azóta Mario Gomez az első német aki ilyen eredményes volt.

Maicon borzasztó szabadrúgást lőtt

24-ről eltalálta a Milan-B-közepet. Az Inter megy a továbbjutást jelentő gólért, de már nagyon hosszabbításszagú a párbaj. Alig öt perc.

A Bayern simán ment tovább, 7-0-ra nyert.

Dráma Milanóban: kiesik az Inter

A Marseille a semmiből kiegyenlített: úgy fél órája nem jártak az Inter-tizenhatoson, de Brandao hátáról lecsorgott egy labda, majd a brazil 16-ról bevágta. 1-1, és továbbjutók a franciák a 92. percben.

Még nagyobb dráma: büntető az Internek

Pazzini lábát a középkezdés után rögtön kihúzta Mandanda, piros lap és 11-es. A cserekapus fogja védeni. Ha be is lövi az olasz, nem lesz már idő talán az újrakezdésre sem.

Pazzini belőtte, a bíró lefújta, kiesett az Inter, 8 között a Marseille

Az Inter a 92.-ig hosszabbításra állt, majd jött Brandao egyenlítése, Pazzini büntetője semmit sem ért. Nagyon nagy izgalmak egy pocsék meccs végén, a Marseille 2-2-vel, idegenben lőtt góllal BL-negyeddöntős.

Minden idők

Öngólok hétvégéje a spanyol bajnokságban
A sort a Granada védője két góllal nyitotta, majd a Betisé folytatta, ő szégyenében cserét kért.