Paston, Lochhead, Nelsen, Vicelich, Smith, Reid, Bertos, Elliott, Smeltz, Killen, Fallon   Mucha, Skrtel, Cech, Zabavník, Durica, Jendrisek, Strba, Hamsík, Weiss, Vittek, Sesták
Kispad: Boyens, Barron, Brockie, Brown, Christie, Clapham, McGlinchey, Mulligan, Sigmund, Wood, Moss, Bannatyne   Kispad: Kuciak, Stoch, Sapara, Saláta, Petrás, Kopúnek, Pekarík, Kozák, Kucka, Jakubko, Holosko, Pernis

48'

11'
Eddig mindkét csapat 11-szer szabálytalankodott.

7'
Óriási, hogy az a Vittek szerezte a gólt, akiknek négyből négy rossz passza volt.
000T TRDV742091
(0–1) Vittek Gól
5'
1. félidő

42'
Technikai gondjaink voltak az elmúlt percekben, de kiizgultuk, hogy addig az égvilágon ne történjen semmi.
Lochhead Sárga lap
39'

23'
Az a fura, hogy hiába vannak kevesebben a lelátón, ugyanolyan hangosan szól a vuvuzela. Vajon az MTV már teszteli a szűrőt?

23'
Az új-zélandiak eddig egyszer találták el a kaput, a szlovákok egyszer sem.

17'
Valahogy az az ember érzése, hogy az összes rossz meccset fél kettőre teszik. A brazilok meg játszhatnak majd este három fokban.
000T TRDV741886

16'
Vittek próbálkozott távolról, de lövése méterekkel az új-zélandi kapu fölött szállt el.

14'
A szlovákok egyetlen magyar nemzetiségű játékosa Saláta Kornél, aki a kispadon kezdte a mai meccset.

14'
Itt lehet dotohozni, vagy Új-Zélandot hozzácsatolni Nagy-Szlovákiához.

10'
Szlovákiának ez lesz az első vb-je és ők az egyetlen újonc csapat is idén.

9'
Eddig jobbára mezőnyben folyik a játék, de Új-Zéland valamivel kezdeményezőbbnek tűnik.

7'
Új-Zéland eddig 12 meccset játszott Óceánián kívül, 11-szer kikaptak, 1-szer győztek, 4 gólt rúgtak és 36-ot kaptak. Egyetlen győztes meccsük most májusban volt, az ugyancsak vb-résztvevő szerbeket győzték le 1:0-ra.

5'
Megvolt az első új-zélandi helyzet, egy beadást Killen fejelt a szlovák kapusba.