Menetrend

augusztus 15, péntek
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
03:00 Hétpróba (Női döntő) helyszín  
03:05 Súlylökés (Férfi selejtezők) helyszín  
03:45 100 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
04:30 Hétpróba, magasugrás (Női döntő) helyszín    
04:40 Kalapácsvetés (Férfi selejtezők) helyszín  
05:10 800 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
06:10 Kalapácsvetés (Férfi selejtezők) helyszín  
13:00 Hétpróba (Női döntő) helyszín  
13:10 1500 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
13:45 100 méteres síkfutás (Férfi negyeddöntők) helyszín    
13:55 Diszkoszvetés (Női selejtezők) helyszín    
14:25 3000 méteres akadályfutás (Női előfutamok) helyszín    
15:00 Súlylökés (Férfi döntő) helyszín eredm. »
15:15 Hétpróba (Női döntő) helyszín  
15:20 Diszkoszvetés (Női selejtezők) helyszín    
15:40 Hármasugrás (Női selejtezők) helyszín    
15:55 400 méteres gátfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
16:45 10 000 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín eredm. »
augusztus 16, szombat
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
03:00 20 kilométeres gyaloglás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
03:10 Súlylökés (Női selejtezők) helyszín    
03:20 3000 méteres akadályfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
03:50 Hétpróba (Női döntő) helyszín  
04:10 Rúdugrás (Női selejtezők) helyszín  
04:40 Diszkoszvetés (Férfi selejtezők) helyszín  
04:50 100 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
06:05 Diszkoszvetés (Férfi selejtezők) helyszín  
06:10 400 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín  
13:00 Hétpróba (Női döntő) helyszín    
13:30 800 méteres síkfutás (Női elődöntők) helyszín    
14:00 Távolugrás (Férfi selejtezők) helyszín    
14:05 100 méteres síkfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
14:10 Hétpróba (Női döntő) helyszín    
14:35 100 méteres síkfutás (Női negyeddöntők) helyszín    
15:10 Súlylökés (Női döntő) helyszín
eredm. »
15:15 400 méteres gátfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
15:45 Hétpróba (Női döntő) helyszín
eredm. »
16:30 100 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 17, vasárnap
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
01:30 Maratoni futás (Női döntő) helyszín eredm. »
13:00 100 méteres gátfutás (Női előfutamok) helyszín  
13:10 Kalapácsvetés (Férfi döntő) helyszín eredm. »
13:45 100 méteres síkfutás (Női elődöntők) helyszín    
14:10 400 méteres gátfutás (Női előfutamok) helyszín    
14:20 Magasugrás (Férfi selejtezők) helyszín    
15:00 400 méteres síkfutás (Női elődöntők) helyszín  
15:30 3000 méteres akadályfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
15:35 Hármasugrás (Női döntő) helyszín
eredm. »
15:55 1500 méteres síkfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
16:25 100 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
16:45 10 000 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 18, hétfő
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
03:00 400 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
03:10 Kalapácsvetés (Női selejtezők) helyszín  
04:00 Hármasugrás (Férfi selejtezők) helyszín    
04:05 200 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
04:40 Kalapácsvetés (Női selejtezők) helyszín  
05:10 110 méteres gátfutás (Férfi előfutamok) helyszín  
13:00 Diszkoszvetés (Női döntő) helyszín
eredm. »
13:20 Rúdugrás (Női döntő) helyszín eredm. »
13:40 100 méteres gátfutás (Női elődöntők) helyszín  
14:05 200 méteres síkfutás (Férfi negyeddöntők) helyszín    
14:10 Távolugrás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
14:45 400 méteres gátfutás (Női elődöntők) helyszín    
15:10 3000 méteres akadályfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
15:35 800 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
16:00 400 méteres gátfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 19, kedd
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
03:00 Gerelyhajítás (Női selejtezők) helyszín  
03:40 Távolugrás (Női selejtezők) helyszín    
04:00 1500 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
04:30 Gerelyhajítás (Női selejtezők) helyszín  
04:40 200 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
13:00 200 méteres síkfutás (Női negyeddöntők) helyszín    
13:10 Magasugrás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
13:35 5000 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín  
14:45 110 méteres gátfutás (Férfi negyeddöntők) helyszín  
15:00 Diszkoszvetés (Férfi döntő) helyszín eredm. »
15:25 200 méteres síkfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
15:45 400 méteres síkfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
16:10 400 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín eredm. »
16:30 100 méteres gátfutás (Női döntő) helyszín eredm. »
16:50 1500 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 20, szerda
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
13:00 800 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
13:20 Kalapácsvetés (Női döntő) helyszín eredm. »
14:15 5000 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
14:40 Rúdugrás (Férfi selejtezők) helyszín    
15:30 110 méteres gátfutás (Férfi elődöntők) helyszín  
15:55 200 méteres síkfutás (Női elődöntők) helyszín    
16:20 200 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
16:35 400 méteres gátfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 21, csütörtök
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
03:00 20 kilométeres gyaloglás (Női döntő) helyszín eredm. »
03:10 Gerelyhajítás (Férfi selejtezők) helyszín  
03:20 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
03:50 Magasugrás (Női selejtezők) helyszín    
04:30 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
04:40 Gerelyhajítás (Férfi selejtezők) helyszín  
06:20 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
13:00 1500 méteres síkfutás (Női elődöntők) helyszín    
13:10 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
13:20 Gerelyhajítás (Női döntő) helyszín eredm. »
13:30 200 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
13:50 800 méteres síkfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
14:20 Hármasugrás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
14:20 4x100 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
14:55 4x100 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
15:20 400 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
15:45 110 méteres gátfutás (Férfi döntő) helyszín eredm. »
16:00 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
augusztus 22, péntek
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
01:30 50 kilométeres gyaloglás (Férfi döntő) helyszín eredm. »
03:00 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
04:05 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
06:55 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
13:00 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
13:20 Távolugrás (Női döntő) helyszín
eredm. »
13:40 4x400 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
13:55 Rúdugrás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
14:10 4x400 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
14:15 Tízpróba, gerelyhajítás (Férfi döntő) helyszín    
14:40 5000 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín eredm. »
15:15 4x100 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
15:40 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín eredm. »
16:10 4x100 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 23, szombat
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
13:10 Gerelyhajítás (Férfi döntő) helyszín eredm. »
13:20 Magasugrás (Női döntő) helyszín
eredm. »
13:30 800 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
13:50 1500 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
14:10 5000 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
14:40 4x400 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
15:05 4x400 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 24, vasárnap
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
01:30 Maratoni futás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »

Blogok

Minden idők

Szénné égették a korábban az ellenfelet alázó franciát
Az U21-es monacói már az Eb-t ünnepelte a góljával, de a svédek az utolsó pillanatban visszavágtak.
Éremtábla
    arany  ezüst  bronz  összes 
Teljes éremtábla
1. Kína 51 21 28 100
2. Egyesült Államok 36 38 36 110
3. Oroszország 23 21 28 72
4. Nagy-Britannia 19 13 15 47
5. Németország 16 10 15 41
6. Ausztrália 14 15 17 46
7. Koreai Köztársaság 13 10 8 31
8. Japán 9 6 10 25
9. Olaszország 8 10 10 28
10. Franciaország 7 16 17 40
21. Magyarország  3 5 2 10

Bookline - Olimpia

Travelo utazási ajánlatok