Menetrend

augusztus 15, péntek
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
03:00 Hétpróba (Női döntő) helyszín  
03:05 Súlylökés (Férfi selejtezők) helyszín  
03:45 100 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
04:30 Hétpróba, magasugrás (Női döntő) helyszín    
04:40 Kalapácsvetés (Férfi selejtezők) helyszín  
05:10 800 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
06:10 Kalapácsvetés (Férfi selejtezők) helyszín  
13:00 Hétpróba (Női döntő) helyszín  
13:10 1500 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
13:45 100 méteres síkfutás (Férfi negyeddöntők) helyszín    
13:55 Diszkoszvetés (Női selejtezők) helyszín    
14:25 3000 méteres akadályfutás (Női előfutamok) helyszín    
15:00 Súlylökés (Férfi döntő) helyszín eredm. »
15:15 Hétpróba (Női döntő) helyszín  
15:20 Diszkoszvetés (Női selejtezők) helyszín    
15:40 Hármasugrás (Női selejtezők) helyszín    
15:55 400 méteres gátfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
16:45 10 000 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín eredm. »
augusztus 16, szombat
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
03:00 20 kilométeres gyaloglás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
03:10 Súlylökés (Női selejtezők) helyszín    
03:20 3000 méteres akadályfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
03:50 Hétpróba (Női döntő) helyszín  
04:10 Rúdugrás (Női selejtezők) helyszín  
04:40 Diszkoszvetés (Férfi selejtezők) helyszín  
04:50 100 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
06:05 Diszkoszvetés (Férfi selejtezők) helyszín  
06:10 400 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín  
13:00 Hétpróba (Női döntő) helyszín    
13:30 800 méteres síkfutás (Női elődöntők) helyszín    
14:00 Távolugrás (Férfi selejtezők) helyszín    
14:05 100 méteres síkfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
14:10 Hétpróba (Női döntő) helyszín    
14:35 100 méteres síkfutás (Női negyeddöntők) helyszín    
15:10 Súlylökés (Női döntő) helyszín
eredm. »
15:15 400 méteres gátfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
15:45 Hétpróba (Női döntő) helyszín
eredm. »
16:30 100 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 17, vasárnap
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
01:30 Maratoni futás (Női döntő) helyszín eredm. »
13:00 100 méteres gátfutás (Női előfutamok) helyszín  
13:10 Kalapácsvetés (Férfi döntő) helyszín eredm. »
13:45 100 méteres síkfutás (Női elődöntők) helyszín    
14:10 400 méteres gátfutás (Női előfutamok) helyszín    
14:20 Magasugrás (Férfi selejtezők) helyszín    
15:00 400 méteres síkfutás (Női elődöntők) helyszín  
15:30 3000 méteres akadályfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
15:35 Hármasugrás (Női döntő) helyszín
eredm. »
15:55 1500 méteres síkfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
16:25 100 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
16:45 10 000 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 18, hétfő
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
03:00 400 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
03:10 Kalapácsvetés (Női selejtezők) helyszín  
04:00 Hármasugrás (Férfi selejtezők) helyszín    
04:05 200 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
04:40 Kalapácsvetés (Női selejtezők) helyszín  
05:10 110 méteres gátfutás (Férfi előfutamok) helyszín  
13:00 Diszkoszvetés (Női döntő) helyszín
eredm. »
13:20 Rúdugrás (Női döntő) helyszín eredm. »
13:40 100 méteres gátfutás (Női elődöntők) helyszín  
14:05 200 méteres síkfutás (Férfi negyeddöntők) helyszín    
14:10 Távolugrás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
14:45 400 méteres gátfutás (Női elődöntők) helyszín    
15:10 3000 méteres akadályfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
15:35 800 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
16:00 400 méteres gátfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 19, kedd
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
03:00 Gerelyhajítás (Női selejtezők) helyszín  
03:40 Távolugrás (Női selejtezők) helyszín    
04:00 1500 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
04:30 Gerelyhajítás (Női selejtezők) helyszín  
04:40 200 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
13:00 200 méteres síkfutás (Női negyeddöntők) helyszín    
13:10 Magasugrás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
13:35 5000 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín  
14:45 110 méteres gátfutás (Férfi negyeddöntők) helyszín  
15:00 Diszkoszvetés (Férfi döntő) helyszín eredm. »
15:25 200 méteres síkfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
15:45 400 méteres síkfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
16:10 400 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín eredm. »
16:30 100 méteres gátfutás (Női döntő) helyszín eredm. »
16:50 1500 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 20, szerda
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
13:00 800 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
13:20 Kalapácsvetés (Női döntő) helyszín eredm. »
14:15 5000 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
14:40 Rúdugrás (Férfi selejtezők) helyszín    
15:30 110 méteres gátfutás (Férfi elődöntők) helyszín  
15:55 200 méteres síkfutás (Női elődöntők) helyszín    
16:20 200 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
16:35 400 méteres gátfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 21, csütörtök
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
03:00 20 kilométeres gyaloglás (Női döntő) helyszín eredm. »
03:10 Gerelyhajítás (Férfi selejtezők) helyszín  
03:20 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
03:50 Magasugrás (Női selejtezők) helyszín    
04:30 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
04:40 Gerelyhajítás (Férfi selejtezők) helyszín  
06:20 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
13:00 1500 méteres síkfutás (Női elődöntők) helyszín    
13:10 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
13:20 Gerelyhajítás (Női döntő) helyszín eredm. »
13:30 200 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
13:50 800 méteres síkfutás (Férfi elődöntők) helyszín    
14:20 Hármasugrás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
14:20 4x100 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
14:55 4x100 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
15:20 400 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
15:45 110 méteres gátfutás (Férfi döntő) helyszín eredm. »
16:00 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
augusztus 22, péntek
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
01:30 50 kilométeres gyaloglás (Férfi döntő) helyszín eredm. »
03:00 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
04:05 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
06:55 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
13:00 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín  
13:20 Távolugrás (Női döntő) helyszín
eredm. »
13:40 4x400 méteres síkfutás (Női előfutamok) helyszín    
13:55 Rúdugrás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
14:10 4x400 méteres síkfutás (Férfi előfutamok) helyszín    
14:15 Tízpróba, gerelyhajítás (Férfi döntő) helyszín    
14:40 5000 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín eredm. »
15:15 4x100 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
15:40 Tízpróba (Férfi döntő) helyszín eredm. »
16:10 4x100 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 23, szombat
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
13:10 Gerelyhajítás (Férfi döntő) helyszín eredm. »
13:20 Magasugrás (Női döntő) helyszín
eredm. »
13:30 800 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
13:50 1500 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
14:10 5000 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
14:40 4x400 méteres síkfutás (Női döntő) helyszín
eredm. »
15:05 4x400 méteres síkfutás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
augusztus 24, vasárnap
idő versenyszám   eredmény
Atlétika
01:30 Maratoni futás (Férfi döntő) helyszín
eredm. »
Éremtábla
    arany  ezüst  bronz  összes 
Teljes éremtábla
1. Kína 51 21 28 100
2. Egyesült Államok 36 38 36 110
3. Oroszország 23 21 28 72
4. Nagy-Britannia 19 13 15 47
5. Németország 16 10 15 41
6. Ausztrália 14 15 17 46
7. Koreai Köztársaság 13 10 8 31
8. Japán 9 6 10 25
9. Olaszország 8 10 10 28
10. Franciaország 7 16 17 40
21. Magyarország  3 5 2 10

Bookline - Olimpia

OnGo beszámolók